خرید بک لینک دائمی با کیفیت و تضمینی (بک لینک قوی)


بازخورد یک کاتالیزور برای رشد یک سایت است. این بدان معناست که اگر سایتی هزاران مقاله خوب داشته باشد اما لینکی نداشته باشد، معمولا در موتورهای جستجو رشد خوبی نخواهد داشت. بنابراین ایجاد محتوای خوب مانند دریافت لینک های خوب است. اما رابطه خوب چه نوع رابطه ای است و چه نوع رابطه ای را رابطه با کیفیت می نامیم؟
بر اساس الگوریتم های جدید گوگل که دو سال است سایت ها را تحت تاثیر قرار داده است، مفهومی به نام بازخورد با کیفیت یا لینک های با کیفیت ایجاد شده است. به طور کلی می توان گفت که همه لینک هایی که به یک سایت می روند لینک های باکیفیتی نیستند، لینک هایی که از سایت ها و وبلاگ های مختلف می گیریم را نمی توانیم لینک خوب حساب کنیم.

در اصل می توانیم از پلتفرم های مختلف لینک دریافت کنیم تالارهایی مانند انجمن ها، شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها، نظرات، شبکه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، نظرات در شبکه های اجتماعی و سایر سایت ها .... اما سوالاتی پیش می آید:
آیا همه این پیوندها می توانند به سایت ما کمک کنند و سایت ما را در یک عبارت کلیدی خاص تبلیغ کنند؟
برای یک سایت به چند لینک نیاز داریم؟
چند لینک از کدام سایت هاست؟
از کدام آدرس های IP؟امروز سعی می کنم به عواملی اشاره کنم که این فاکتورها کیفیت و بی کیفیتی یک سایت را نشان می دهد تا لینکی به ما برسد. لازم به ذکر است که تمامی لینک هایی که دریافت می کنیم نه تنها ممکن است بد باشند، بلکه برخی از آنها ممکن است منجر به جریمه در سایت ما شوند.

از سایت های معتبر لینک بگیرید
سایت هایی در نت وجود دارند که بسیار قوی و قابل احترام هستند. این سایت ها کم نیستند و گرفتن لینک از این سایت ها در هر صورت بسیار مفید است و سایت لینک دهنده را معتبر می کند.
یوتیوب، فیس بوک، ویکی پدیا و غیره این وب سایت ها دارای رتبه عالی الکسا و اعتبار خوبی هستند.

ولی

چگونه از این سایت ها نهایت استفاده را ببریم؟

بدیهی است که شما روی صفحاتی از این سایت ها کار می کنید که دو ویژگی دارند

1- در سایت خود تا حد امکان زبان پسند باشید
2- در مورد محتوا باید با محتوای شما مرتبط باشد.

دو اصل ذکر شده ارزش لینک های این سایت ها را برای شما بهبود می بخشد.


پیوندهای مرتبط با بازخورد مرتبط (RV)
RV معانی مختلفی دارد و می توان از آن نتایج متفاوتی گرفت. به نظر من اگر سایت شما در زمینه مواد غذایی است و می خواهید در عبارتی مانند پرتقال تامسون در موتورهای جستجو رتبه خوبی کسب کنید، لینک های مربوط به این عبارت تمام سایت هایی هستند که در زمینه غذا دارند. آنها کار میکنند .
البته تعریف من خیلی کلی است

زمانی که می خواهیم لینک های مرتبط را به صورت خاص تری بررسی کنیم، بهترین و با کیفیت ترین لینک های مرتبط، لینک هایی هستند که از سایت هایی گرفته شده اند که در حال حاضر در رتبه بندی گوگل در 10 رتبه برتر برای اصطلاحات مورد نظر شما قرار دارند. این ارتباط بسیار قوی و با کیفیت است که یکی از آن ها می تواند تاثیر صدها هزار مرجع را برای ما داشته باشد. زیرا این لینک ها لینک های مرتبط هستند

اگر در زمینه طراحی سایت کار می کنیم صحبتم را تمام می کنم، تمام سایت هایی که در زمینه فناوری و آی تی کار می کنند رتبه ما هستند و گرفتن لینک از آنها هیچ عیب ندارد، نه ..... می تواند خیلی خوب باشد. اما RV به معنای دریافت لینک از سایت های مرتبطی است که می خواهیم در آنها رتبه بندی کنیم، یعنی اگر بخواهم در عبارتی مانند چاپ افست دیده شوم، سایتی که در حال حاضر رتبه بالایی در گوگل دارد بخشی از سایت است. با ارزش
ما به مفهوم روابط متصل اشاره کردیم اما یک نکته وجود دارد و آن اینکه ......

تقریباً غیرممکن است که بگوییم سایتی که در یک عبارت کلیدی خاص ظاهر می شود، با رقیب خود در همان عبارت مرتبط باشد. تقریبا بعید است مگر اینکه سایت ما منبع خوبی باشد.

بنابراین، اگر می‌خواهیم از RV یا لینک‌های محمد جانبلاغی مرتبط نتیجه‌گیری کنیم، باید بیشتر به پیوندهایی که در دسته‌های مرتبط ما هستند تکیه کنیم. آنها شرایط بهتری را برای ما ایجاد می کنند.

پیوندها در متن
لینک هایی که ما به سایت خود می کشیم می تواند از قسمت های مختلف صفحه باشد
مانند
هدر سمت چپ و راست و داخل متن
پاورقی: حتما متوجه شده اید که برخی افراد دوست دارند لینک های خود را در فوتر سایت قرار دهند، مانند شرکت های طراحی سایت، طراحی و بهینه سازی، پاورده شده توسط ... اینها عباراتی هستند که به عنوان امضا قرار می گیرند. . و به سایت های خود لینک می گیرند.
نوار کناری: سایت هایی که لینک می فروشند از این نوع لینک استفاده می کنند.
لینک های ورودی: فقط توسط مدیر سایت و در قلب محتوای سایت قرار می گیرد.


سه سوال مهم
1- کدام یک از این فضاها سریعترین کارایی را برای جذب اتصالات دارد؟
2- چه کسی بازخورد بیشتری دارد؟
3- خطرناک چیست؟

تجربه شخصی من

1) لینک های سایدبار سریع ترین اثر را دارند، زیرا اگر سایتی 10000 صفحه داشته باشد، نوار کناری 10000 بار به سایت مورد نظر لینک می دهد. ......
2) لینک های موجود در متن بیشترین تاثیر را دارند زیرا به صورت طبیعی تولید می شوند و دارای متن جوهر طبیعی هستند، اما مدتی طول می کشد تا اثرات آن ظاهر شود.خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی ارزان - بکلینک قوی دائمی


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *